Avşa Adası’nın En Romantik Balayı Otelleri 2024

Yeni evlenmiş kişiler veya eşi ile güzel bir tatil yapmak isteyen kişiler için işte fırsat! Avşa Adası balayı otelleri indirimli fiyatları ile ekonomik bir balayı tatili sunuyor.

Avşa Adası’nda ki indirimli balayı otelleri hakkında bilgi alarak, bu otellerden yer ayırtabilmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki balayı otelleri;

  • Buseyine Otel
  • Aydın Motel
  • Özkaptan Aqua Otel
  • Altınkum Tatil Konakları
  • Arena Otel
  • Affissia Garden Otel
  • Ataş Aqua Otel
  • Otel Beyaz Saray
  • Extra Vagant Otel
  • Ayanya Beach Otel

Avşa’da ki balayı otelleri listemizde yer aldığı gibidir. Bu otellerin herhangi birinde, balayınızda güzel ve uygun fiyatlarla bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki balayı otellerinin özelliklerini incelersek;

Tesis İsmiSabah KahvaltısıAkşam YemeğiHavuzAquaparkKonumSpa & Masaj
Buseyine OtelVarYokVarYokMerkezYok
Aydın MotelYokYokVarYokMerkezYok
Özkaptan Aqua OtelVarVarVarVarMerkezYok
Altınkum Tatil KonaklarıVarVarVarYokYiğitler KöyüYok
Arena OtelVarVarVarYokMerkezYok
Affissia Garden HotelVarVarVarYokYiğitler KöyüYok
Ataş Aqua OtelVarVarVarVarMerkezYok
Otel Beyaz SarayVarVarVarYokManastır KoyuYok
Extra Vagant OtelVarVarYokYokMerkezYok
Ayanya Beach OtelVarVarVarYokÇınar KoyuYok

Avşa Adası’nda hayallerinizi süsleyen balayını yukarıda yer alan tesislerden bir tanesine gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki bu oteller hakkında detaylı bilgi almak, tesisi inceleyip ücretsiz rezervasyonunuzu yapmak istiyorsanız, balayı otellerini listelediğimiz aşağıda ki başlıktan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Hayalleri Süsleyen En Güzel Balayı Otelleri

Avşa Adası’nda balayı tatili yapmak isteyen tatilciler, adanın en güzel balayı otellerini arıyor. Bu listemizden yararlanıp, Avşa Adası’nda balayı yapabileceğiniz en güzel 10 oteli inceleyebilir ve ücretsiz rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

İşte Avşa Adası’nda balayı tatili yapılabilecek en güzel oteller;

1 – Buseyine Otel

Buseyine Otel

Buseyine Otel, eski adıyla Özgür Motel, tesise yaptığı yeniliklerle Avşa’da balayı tatili yapmak isteyen kişilerin tercihi olmayı başarmıştır.

Buseyine Otel, tatilcilere konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı vermektedir. Akşam yemeği ise ekstra ücret ile servis edilmektedir. Tesis tatilcilerin kullanabileceği oldukça geniş ve temiz havuza sahiptir.

Buseyine Otel’i daha detaylı incelemek, tesisi daha önceden tercih etmiş kişilerin yorum ve şikayetlerine bakarak fikir sahibi olmak istiyorsanız, ilgili bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

2- Aydın Motel

Aydın Motel

Aydın Motel, Avşa Adası merkezinde yer alan, tesisten çıktıktan sonra dilediğiniz yere sadece bir kaç adım yürüyerek ulaşabileceğiniz tesislerden bir tanesidir.

Aydın Motel’de balayı tatilinizi dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Tesis yaz ve kış dönemlerinde açık olmaktadır.

Aydın Motel, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi sunmamaktadır. Tesisin müşterilerinin yararlanabileceği açık yüzme havuzu da tesis içerisinde yer almaktadır.

Aydın Motel’in görsellerini incelemek, tesisten ücretsiz rezervasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

3- Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası merkezinde bulunan, romantik balayı tatilini yapmak isteyen tatilcilerin ilk adresleriden bir tanesi olmaktadır.

Özkaptan Aqua Otel, konaklama ücretine dahil olarak tatilcilere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. Ayrıca tesisi tercih eden tatilciler tesisin aquaparkından ve yüzme havuzundan ücretsiz yararlanabilirler.

Özkaptan Aqua Otel’in gecelik konaklama ücretlerine ulaşmak, tesisten ücretsiz olarak rezervasyon yapmak için, otelin ilgili sayfasından yararlanabilirsiniz.

4- Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları, Avşa Adası’nın Yiğitler Köyü’nde yer alan balayı için gelen tatilcileri manzarası ile büyüleyen balayı otellerinden bir tanesi olmaktadır.

Altınkum Tatil Konakları’nın denize nazır manzarası, tatilcileri tesise hayran bırakmaktadır. Altınkum Tatil Konakları, tatilcilere konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi de sumaktadır.

Altınkum Tatil Konakları’nın gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisten ücretsiz rezervasyonunuzu yapabilmek için, aşağıda ki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

5 – Arena Otel

Arena Otel

Arena Otel, Avşa Adası’na romantik ve eğlenceli bir balayı tatili geçirmek isteyen tatilcilerin tercih etmiş olduğu kaliteli otellerden bir tanesi olmaktadır.

Arena Otel’in kendi içerisinde beachinin yer alması, tatilcilere ücretsiz şezlong ve şemsiye vermesi ile tesis içerisinde ki eğlenceyi dört dörtlük yapmaktadır.

Arena Otel, tatilcilere tesis içerisinde yararlanabileceği hizmetlerin hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır. Tesisi tercih ederek tüm imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Arena Otel’in sunmuş olduğu hizmetleri detaylı bir şekilde incelemek, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

6 – Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde yer alan balayı için tercih edilen ilk 10 otel içerisinde bulunan tesislerden bir tanesidir.

Afissia Garden Hotel’i tercih ederek balayınızı sevdiğiniz ile bolca vakit geçirip eğleneceğiniz bu tesisin ücretleri de olarak uygun olmaktadır.

Afissia Garden Hotel’in sunmuş olduğu hizmetleri incelemek, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki butona tıklayabilirsiniz.

7 – Ataş Aqua Otel

Ataş Aqua Otel

Ataş Aqua Otel, ada da son yıllarda açılmış, modern dizaynı ile yeni çiftlerin balayı tatilleri için tercih etmiş olduğu tesislerden bir tanesidir.

Ataş Aqua Otel, tatilcilerin ücretsiz yararlanabileceği yüze havuzuna ve aquaparka sahiptir. Tesisi tercih eden kişiler otelin sunduğu bu hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirler.

Ataş Aqua Otel’i doğrudan arayıp hiç bir ek ücret ödemeden rezervasyon yapmak için, aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz.

8 – Otel Beyaz Saray

Otel Beyaz Saray

Otel Beyaz Saray, Avşa Adası’nda Manastır Koyu’nda bulunan kendi plajına ait tesislerden bir tanesidir. Tesisin kendi plajının bulunmasından dolayı, çiftler rahat bir tatil geçirmek istediğinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Otel Beyaz Saray, tatilcilere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisini konaklama ücretine dahil olarak sunmaktadır. Tesisi tercih eden herkes tesisin sunduğu bu imkanlardan yararlanabilirler.

Otel Beyaz Saray’ın gecelik konaklama ücretlerini öğrenmek, tesisi daha önceden tercih etmiş kişilerin yorum ve şikayetlerini okumak istiyorsanız, ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

9- Extra Vagant Otel

Avantgarde Hotel

Extra Vagant Otel, Avşa Adası’nın tam merkezinde yer alan her yere sadece birkaç adımda ulaşabileceğiniz tesislerden bir tanesidir.

Extra Vagant Otel, ada merkezinde güzel bir balayı tatili geçirmek isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır. Yeni çiftler tesisi tercih etmesi halinde gözlerini adanın eşsiz deniz manzarasına karşı açabilirler.

Extra Vagant Otel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisin sunduğu tüm imkanları görmek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için ilgili sayfadan yararlanabilirsiniz.

10 – Ayanya Beach Otel

Ayanya Beach Otel

Ayanya Beach Otel, Avşa Adası’nın Çınar Koyu’nda yer alan balayını baş başa romantik ve doğal bir ortamda yapmak isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Ayanya Beach Otel, tesisi tercih etmiş olan tatilcilere birçok seçenek de sunmaktadır. Bu imkanlardan yararlanarak Çınar Koyu’nda eşiniz ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Ayanya Beach Otel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisin yorumlarına ve şikayetlerine ulaşıp ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan butondan tesisin sayfasına gidebilirsiniz.

Balayı Otelleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Balayı otelleri, yeni evli kişiler veya özel gününü kutlamak isteyen tatilcilere özel olarak hazırlanmış odaları ile hizmet vermektedir. Odalar balayı için özel olarak hazırlanmış lüks odalardır.

Balayı otelleri odalarında her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Oda da eşiniz ile romantik bir gece geçirip, balkona çıkarak Avşa manzarasını güzel bir şarap eşliğinde izleyebilirsiniz.

Balayı otellerinde, yemek servisi, havuz, sauna, türk hamamı, SPA gibi hizmetlerin tamamı da ücret içerisinde yer almaktadır.

Balayı Otelleri Fiyatları Ne Kadar?

Balayı otelleri fiyatları, Avşa Adası otellerinin genel fiyatı ile aynı olmaktadır. Balayı otelleri fiyatları 150 TL’den başlayıp 250 TL aralığında değişmektedir.

Balayı otelleri için geçerli olan bu fiyat içerisinde her şey dahil olmaktadır. Ödeyeceğiniz bu ücret ile otelin sunduğu tüm hizmetlerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Balayı otellerinin fiyatlarını etkileyen unsurlar, otelin vermiş olduğu hizmet, konumu ve tatil için seçeceğiniz tarihler olmaktadır.

Balayı Otelleri Yorumları

Avşa balayı otelleri için yapılmış yorumlar oldukça güzel ve samimi yorumlardır. Balayı otellerinin verdiği hizmetten dolayı bir çok tatilci memnun olmaktadır ve otel yorumlarında da bu belli olmaktadır.

Balayı otelleri için yapılmış olan tüm yorumları sayfamızda yer alan otellere tıklayıp sayfanın en altına inerek görüntüleyip otel hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Balayı otelleri, için sizde yorum yapmak istiyorsanız otel içeriğine giderek, sayfanın en alt kısmında yer alan yorum yapma kısmından yorumunuzu yapıp otel hakkında görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda tercih edebileceğiniz diğer kaliteli oteller;

Avşa Adası balayı otelleri fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda balayı otelleri fiyatları 150 TL – 250 TL aralığında değişmektedir.

Avşa Adası balayı otellerinde giriş ve çıkış saati kaç?

Avşa balayı otellerinde en erken giriş saati 14:00, en geç çıkış saati ise 10:00 olmaktadır.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu