Avşa Adası 5 Günlük Güncel Hava Durumu

Avşa hava durumu, yaz aylarında oldukça sıcak olmaktadır. İstanbul’dan gidilebilecek en yakın tatil bölgeleri arasında yer aldığı için de bir çok kişi Avşa’yı tercih ederek adanın denizinde serinlemektedir.

Avşa Adası’nın 5 günlük güncel hava durumunu sitemizden takip ederek sizlerde güzel hava da Avşa Adası’na giderek cam gibi berrak denizine kendinizi bırakabilirsiniz.

Avşa hava durumunu takip ederek, Avşa Adası’nda gezilecek yerleri de güzel ve güneşli bir günde ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası 5 Günlük Güncel Hava Durumu (Meteoroloji Genel Müdürlüğü)

Avşa Adası’nın 5 günlük güncel hava durumu yukarıda ki gibi olmaktadır. Sitemizde paylaşılan bu hava durumu bilgisi %100 doğru ve güvenilir olmaktadır. Sitemizde paylaşılan hava durumu bilgisi Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verilmektedir.

Sonbaharda Avşa Adası Hava Durumu

Avşa Adası, sonbaharda bir çok kişi tarafından tatil fırsatı olarak bilinmektedir. Sonbaharda Avşa Adası hava durumu biraz yağmurlu geçse de sessiz ve sakinliği seven tatilciler tarafından en çok tercih edilen dönem olmaktadır.

Sonbaharda Avşa Adası otelleri fiyatları da oldukça ekonomik olmaktadır. Erken rezervasyon seçeneğininden de yararlanarak sonbaharda Avşa Adası’nda uygun ve kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatil yapabilirsiniz.

Sonbahar mevsiminde Avşa Adası en çok eylül ayında tercih edilmektedir. Çünkü Avşa Adası hava durumu eylül ayında tam olarak soğuk olmamaktadır ve hala denize girilebilmektedir. Fiyatlarında uygun olması tatilciler için harika bir fırsattır.

Kışın Avşa Adası Hava Durumu

Kışın Avşa Adası hava durumu oldukça soğuk olmaktadır. Avşa Adası’nın iklimi, bulunduğu konumu dolayısıyla kış aylarını oldukça soğuk geçirmektedir.

Avşa Adası’nda kışın oldukça sert bir rüzgar vardır ve deniz sürekli olarak dalgalıdır. Kış aylarında Avşa Adası’nda ısınmak için soba veya klima kullanılmaktadır. Avşa Adası’nda doğalgaz da bulunmamaktadır.

Avşa Adası’nda kışın açık otellerin sayısı ise oldukça az olmaktadır. Avşa Adası aylarında tatilciler tarafından çok tercih edilmemesi sebebiyle de fiyatları oldukça düşük olmaktadır.

İlkbaharda Avşa Adası Hava Durumu

İlkbaharda Avşa Adası hava durumu biraz rüzgarlı ve tamamen güneşli geçmektedir. İlkbaharda Avşa Adası’nda ucuz fiyatlar ile renkli bir tatil geçirebilirsiniz.

İlkbahar aylarında üşümemek için hırkanızı giyip, renkli çiçekler arasında yürüyüş yapıp güneşli havalarda denize girip tatil yapmak istiyorsanız adaya ilkbahar aylarında gidebilirsiniz.

İlkbahar aylarında Avşa Adası pansiyonları ve apartları da oldukça uygun fiyatlarda olmaktadır. İlkbaharda tatil yapmak için konaklayacağınız tesis ile 1 hafta önceden iletişime geçip yerinizi ayırtabilirsiniz.

Yazın Avşa Adası Hava Durumu

Yaz aylarında Avşa Adası’nın bir çok tatilci tarafından tercih edilmesinin sebebi hava durumunun her zaman güneşli ve denize girilebilmesidir.

Yaz aylarında Avşa Adası hava durumu her zaman güneşli, berrak ve cam gibi denizi ile tatilcilere güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Yaz aylarında Avşa Adası, Marmara Bölgesi’nde olan bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Adanın bir çok kişi tarafından tercih edilmesinden dolayı otel fiyatları da dönemsel olarak değişmektedir.

Avşa Adası’nda yaz aylarında en ucuz konaklama tesisi apart ve pansiyonlar olmaktadır. Avşa Adası pansiyon ve apart fiyatları için ilgili sayfamızdan bilgi alabilir, erken rezervasyon ile yerinizi ayırtabilirsiniz.

Avşa Adası Eylül Ayı Hava Durumu Nasıl?

Avşa Adası’nın eylül ayında hava durumu, güneşli ve bazen de bulutlu geçmektedir. Avşa’da kafa dinleyip sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız eylül ayını tercih etmelisiniz.

Avşa Adası Hava Durumu Ne Zaman Sıcak Oluyor?

Avşa Adası hava durumu haziran, temmuz ve ağustos aylarında oldukça sıcak olmaktadır. Kumsala uzanıp güneşlenmek istiyorsanız bu aylarda tatil planı yapabilirsiniz.

Avşa Adası Hava Durumundan İptal Olan Seferler

Avşa Adası’nda hava durumunun rüzgarlı ve gemilerin kalkamayacak derecede olması halinde Avşa seferleri iptal edilmetkedir. İptal olan feribot seferlerini ilgili sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu