Avşa Adası Banka Şubeleri ve ATM

Avşa Adası’na gelen tatilciler para çekme ve para yatırma işlemlerini ada da yer alan banka atmleri üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Avşa Adası’nda bulunan banka şubeleri ve ATM’leri;

  • PTT Bank Şubesi
  • İş Bankası ATM
  • Garanti Bankası ATM
  • Ziraat Bankası ATM
  • Yapı Kredi ATM
  • Akbank ATM

Avşa Adası’nda hizmet veren banka şube veya ATM’leri yukarıda ki gibi olmaktadır. Ada da bu bankalar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa’da yer alan bankalar ile çalışmıyorsanız, işlemlerinizi yine bu bankalar üzerinden belirli bir komisyon karşılığında veya mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Ki Banka Şubeleri ve ATM’leri Nerede?

Avşa Adası’nda sadece PTT bankasının şubesi bulunmaktadır. İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası’nın Avşa Adası’nda sadece bankamatiği yer almaktadır.

Avşa Adası’nda bankamatikler, Avşa Adası iskele meydanında, PTT bankası şubesi ise Avşa Lunapark’ı yolu üzerinde hizmet vermektedir.

Avşa Adası'nda Hangi Banka Şubeleri Var?

Avşa Adası’nda sadece PTT Bankası’nın şubesi bulunmaktadır. Ada da hizmet veren diğer bankaların sadece ATM’si bulunmaktadır.

Avşa Adası'nda Hangi Banka ATM'leri Var?

Avşa Adası’nda Garanti Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Akbank ve İş Bankası’nın ATM’leri bulunmaktadır.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu