Avşa Adası Kargoları [MNG, Sürat, Aras, PTT, Yurtiçi]

Avşa Adası’nda hizmet veren 5 adet kargo şirketi bulunmaktadır. Tatil sürenizce internet üzerinden alışveriş yaptıysanız kargolarını bu 5 firmadan bir tanesi ile sizlere ulaşacaktır.

Avşa Adası’na bir ürün sipariş edip kargonuz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu yazımızdan yararlanarak kargo şirketlerinin iletişim bilgilerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Şirketleri İletişim Bilgileri;

Avşa Adası’na Kargolar Ne Zaman Geliyor?

Kargolar araçları Avşa Adası’na her perşembe günü sabah Gestaş arabalı feribotu ile gelmektedir. Saat 16:00’a kadar Avşa pazar yerinde dağıtım yapmaktadır. Ardından tekrar Gestaş feribotu ile Erdek’e dönmektedir. Tüm kargo araçları perşembe günü gelmektedir.

Kargolar araçlarının hepsi gemiden inerek Avşa pazar yerine gitmektedir. Dağıtım pazar yerinde gerçekleşmektedir.

Kargo araçları, Avşa Adası’na haftada sadece bir gün geldiği için kargo kuyruğu olabilmektedir. Bu sebeple erken saatlerde giderek sıraya girmenizi öneririz.

Avşa Adası'nda Kargolar Kapıda Teslim Ediliyor Mu?

İnternet üzerinden alışveriş yapıp Avşa Adası’na bir kargo alacaksanız, perşembe günü kargo araçlarının dağıtım yaptığı pazar yerine giderek kargonuzu teslim almalısınız. Avşa Adası’nda hizmet veren kargoların kapıda teslim seçeneği bulunmamaktadır.

Avşa Adası Kargoları Saat Kaçla Kaç Arası Çalışıyor?

Haftada bir kez perşembe günü Avşa Adası’na gelen kargo araçları saat 12:45 – 16:00 arasında dağıtım yapmaktadır.

Avşa Adası'nda Hangi Kargo Şirketleri Var?

Avşa Adası’na Türkiye genelinde ki en popüler kargo firmalarından olan Aras, MNG, Yurtiçi, PTT, Sürat kargo araçları gelerek dağıtım yapmaktadır.

Avşa Adası'nda Kargomu Nereden Teslim Alabilirim?

Kargo araçları Avşa Adası’na perşembe günleri Avşa pazar yerine gelerek dağıtım yapmaktadır. Pazar yerine giderek kargonuzu tesli alabilirsiniz.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu