Avşa Adası Mavi Koy Plajı – Tüm Oteller ve Pansiyonları

Mavi Koy, Avşa Adası’nda vazgeçilmez koylardan bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası’na gelen herkes, denizin, kumun ve güneşin eşliğinde doğan manzarayı seyretmek için Mavi Koyu kesinlikle ziyaret etmektedir.

Mavi Koy Plajı’nda ki tüm oteller ve pansiyonlar, Avşa Adası Mavi Koy’da yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi alarak Mavi Koy’da eğlenceli vakit geçirebilmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Mavi Koy Plajı Nerede?

Mavi Koy Plajı, Avşa Adası’nın kuzey ucunda, Avşa Adası merkezinden ortalama 3-5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Mavi Koy Plajı’na ulaşım taksiler veya dolmuşlar ile sağlanmaktadır.

Mavi Koy Plajı’nın ada merkezinden uzak olması sayesinde denizi ve kumsalı tertemiz kalmıştır. Mavi Koy, Avşa Adası’nda ki en temiz koylardan bir tanesi olmaktadır. Avşa Adası’nda gezilecek yerler listemizde de Mavi Koy Plajı önemli bir yere sahip olmaktadır.

Avşa Adası Mavi Koy Plajı’na gitmek için Avşa Adası Taksi Durağı’ndan bir taksi veya taksi durağının yanında ki dolmuş durağından dolmuşa binerek Mavi Koy’a ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Mavi Koy Otelleri ve Pansiyonları

Avşa Adası Mavi Koy Plajı bir çok kişi tarafından tercih edilmesi sebebiyle bu civarda otel ve pansiyon sayısı da artış göstermiştir. Her gün Avşa Adası merkezinden Mavi Koy’a gelmek yerine Mavi Koy çevresinde ki pansiyon veya otellerden yerinizi ayırtarak tatil planınızı yapabilirsiniz.

Avşa Adası Mavi Koy otel ve pansiyonları daha çok sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır. Sabah kuş cıvıltılarının eşliğinde dalga sesiyle uyanıp, turkuaz renkteki denizine girip eşsiz gün batımı manzarasını izlemek istiyorsanız Mavi Koy otelleri veya pansiyonlarını tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası Mavi Koy Plajı’nda bulunan otel ve pansiyonların fiyatları da Avşa Adası merkezinde yer alan otel ve pansiyon ile hemen hemen aynı olmaktadır. Hatta ücretler biraz daha uygun olmaktadır.

Avşa Adası Mavi Koy'a Nasıl Gidilir?

Avşa Adası Mavi Koy’a gitmek için, Avşa Adası merkezinden kalkan dolmuşlar veya taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avşa Adası Mavi Koy Plajı'nda Ne Yapılır?

Avşa Adası Mavi Koy Plajı’nda, günbatımının eşsiz manzarasını denizin dalga sesleri eşliğiinde izleyerek, Avşa’da çekinilebilecek en güzel fotoğrafları çekinebilirsiniz.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu