Avşa Adası Araba ve Araç Kiralama – Rent A Car Firmaları

Avşa Adası’nda gezilecek tüm yerleri gezip, tatilinizi daha keyifli bir hale getirmek istiyorsanız, Avşa Adası’nda rent a car firmalarından araba veya araç kiralamalısınız.

Avşa Adası’nda araç kirlarak, Avşa Adası’nda gezilmesi gereken en önemli yerlerden olan Avşa Adası koylarını daha kolay bir şekilde gezebilirsiniz.

Avşa Adası’nda araç kiralayabileceğiniz tüm rent a car firmalarını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Araç veya Araba Kiralanabilecek Firmalar Listesi

Avşa Adası’nda araba veya araç kiralamak istiyorsanız, ada da araç kiralayacağınız bir firma bulunmamaktadır. Avşa Adası’nda araç ile gezmek istiyorsanız bisiklet, şarjlı bisiklet gibi araçları kiralayabilirsiniz. Fakat araba kiralanabilecek rent a car firmaları yer almamaktadır.

Avşa Adası’nda araba kiralayarak gezmek istiyorsanız, arabanızı Avşa Adası’na gelirken yakın bölgede ki ilçelerden kiralamalısınız.

Avşa Adası’nda araç kiralayabileceğiniz yer bulunmuyor fakat Avşa Adası’na gelirken Tekirdağ veya Erdek üzerinden araba kiralayıp arabalı feribotlar ile Avşa Adası’na gelebilir, araç ile adayı gezebilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba Yasak Mı?

Avşa Adası’nda araba yasak değildir. Araba ile gezerek ada içerisinde bir çok yeri gezebilirsiniz. Arabaların sadece ada merkezine giriş yapması yasaktır.

Avşa Adası'nda Nereden Araba Kiralanır?

Avşa Adası’nda araba kiralanabilecek bir yer bulunmamaktadır. Ada da araç kiralamak istiyorsanız elektrikli motorları tercih edebilirsiniz.

Serdar Kural

Merhaba, ben Serdar Kural bir Avşa Adası sevdalısıyım 😊 Ailem Avşa Adası'nda yaşadığı için bende Avşa Adası'nda doğup büyüdüm. İlerleyen yaşlarımda ise Avşa Adası turizmine faydalı bir çalışma yapmaya karar verdim ve Avşa Adası'nı tanıtan web sitesi kurmaya karar verdim. Sitem içerisinden Avşa Adası hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, ayrıca, Avşa Adası otellerinden pansiyonlarından veya apartlarından hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu